Strona główna - Więcej informacji -

Co to są hologramy kolekcjonerskie do legitymacji

Co to są hologramy kolekcjonerskie

Sie 30, 2019 | Warto wiedzieć

Hologramy kolekcjonerskie posiadają już spore grono osób które traktują zbieranie ich jako hobby. Ale czym tak naprawdę są kolekcjonerskie hologramy els i czym się różnią od naklejek els z uczelni wyższych?

Hologramy studenckie ELS służą do aktualizacji legitymacji studenckiej. Pamiętaj! Zakończenie studiów wcale nie musi oznaczać ko przygody z hologramami ELS. Unikatowość hologramów wynika z elementów, które każda oryginalna naklejka musi posiadać. Są to m.in.: znak orła, znak RP oraz laserowo nacinana data na każdej naklejce. O wartości hologramów kolekcjonerskich świadczą też specjalne zabezpieczenia takich naklejek uniemożliwiające ich fałszowanie. Obecnie wielu profesjonalnych filatelistów uzupełnia swoje kolekcje naklejkami ELS. Ci którzy chcą nabyć najnowszy hologram kolekcjonerski ELS, mogą zrobić to już dziś

Czym różnią się kolekcjonerskie hologramy od studenckich naklejek na legitymację

Wiele osób zadaje sobie pytanie czym się różnią hologramy kolekcjonerskie od naklejek ELS używanych na uczelniach. Hologramy kolekcjonerskie i naklejki na legitymacje wydawane w dziekanatach uniwersytetów są identyczne. Jednak różnica polega na wykorzystaniu ich w sposób uprawniony. Dlatego należy pamiętać, że nie można posługiwać się posiadanym hologramem kolekcjonerskim jako pełnoprawnym dokumentem. Na każdej legitymacji studenckiej ELS, aby była ona ważna i aktywna musi zostać naklejony ważny hologram studencki z najnowszej edycji. ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka to dokument, który otrzymuje każdy student uczelni wyższych w Polsce, po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Hologramy kolekcjonerskie mogą służyć również jako obiekty kolekcjonerskie. Każdy naklejki studencki na wszystkich uczelniach w Polsce jest taki sam, tak samo jak identyczne są otrzymywane legitymacje studenckie. Legitymacja studencka ELS z ważnym hologramem studenckim upoważnia studenta do korzystania z ulg i rabatów studenckich. Hologramy kolekcjoenrskie do legitymacji nie dają możliwości korzystania z tych zniżek. Takie zniżki może on otrzymać poruszając się komunikacją miejską, ale także w restauracjach i kawiarniach. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie na legitymację ELS posiadają laserowo nacinaną datę, która mówi do kiedy legitymacja jest ważna. Po upływie terminu widocznego na hologramie czyli 31 marca lub 31 października danego roku, studenci aby móc dalej korzystać z przywilejów legitymacji muszą dokonać jej prolongaty w dziekanatach swoich uczelni poprzez uzyskanie nowej, aktualnej kolekcjonerskiej naklejki ELS na legitymację. Legitymacja studencka els może też służyć nie tylko za kartę miejską ale także płatnicza i biblioteczną.

Kto może zbierać hologramy kolekcjonerskie i czy na pewno jest to legalne

Kolekcjonowaniem hologramów kolekcjonerskich ELS może zajmować się tak naprawdę każda osoba. Mogą to robić absolwenci uczelni wyższych w Polsce, a także osoby niezwiązane z żadną z polskich akademii. Kolekcjonowanie hologramów ELS polecamy przede wszystkim prawdziwym filatelistom, którzy chcą wzbogacić swoje kolekcje unikatowymi okazami. Kolekcjonerzy naklejek els na legitymację, którzy wymagają autentycznych i oryginalnych okazów, idealne kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką znajdą w naszych zbiorach. Gwarantujemy najwyższej jakości kolekcjonerskie hologramy els, które staną się prawdziwymi perełkami w każdej filatelistycznej kolekcji. Ze względu na swoje charakterystyczne elementy hologramu els wyróżnia się wśród innych stempli, dlatego właśnie jest taka wyjątkowa i pożądana przez wytrawnych zbieraczy znaczków. Hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką dostępne są tylko do celów kolekcjonerskich, można się nimi posługiwać jedynie w legalny sposób. oznacza to że posianym hologramem nie można posługiwać się jako prawdziwym oryginalnym dokumentem poprzedzającym ważność legitymacji.

Zamów teraz

Naklejka kolekcjonerska

31-03-20

Nowe naklejki kolekcjonerskie na legitymacje z datą 31-03-20 już dostępne w ofercie. Naklejki els dotyczą semestru zimowego 2019 / 2020. Wszystkie hologramy spełniają wszystkie wymagania MEN.

Każda naklejka kolekcjonerska posiada unikalny numer seryjny.

Zobacz więcej

Zamów teraz

Celem niniejszego serwisu internetowego jest gromadzenie i publikowanie informacji o naklejkach na legitymacje. Strona powstała w celach edukacyjnych, wszelkie zgromadzone informacje, nie są informacją handlową, za jej pośrednictwem, nie można dokonać zakupu . Strona internetowa publikuje tylko informacje zaczerpnięte ze źródeł internetowych. Serwis internetowy nie wspiera łamania prawa a informuje o konsekwencjach użytkowania hologramów niezgodnie z prawem. Użytkowanie naklejek i legitymacji studenckich niezgodnie z prawem w celach fałszowania dokumentów jest zabronione. Wykorzystywanie naklejek els jako oryginalnych dokumentów i posługiwanie się nimi jest niezgodne z prawem.