Strona główna - Więcej informacji -

Zbieranie naklejek kolekcjonerskich jest legalne

Zbieranie naklejek kolekcjonerskich jest całkowicie legalne

Wrz 15, 2019 | Warto wiedzieć

Każdy kto zamawia kolekcjonerskie naklejki ELS w celach hobbystycznych może być pewny, iż jego hobby jest legalne. Zbieranie naklejek kolekcjonerskich ELS jest nielegalne tylko wtedy, gdy są one wykorzystywane jako dokument świadczący o różnych zniżkach (np. takich, do jakich mają prawo studenci). Za postępowanie takie tzn. wykorzystywanie kolekcjonerskich naklejek ELS w niewłaściwym celu grozi kara przewidziana w polskim prawie – mówi o tym art. 270 Kodeksu Karnego „ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.” Jako pasjonaci kolekcjonowania naklejek ELS stanowczo sprzeciwiamy się nielegalnemu wykorzystywaniu naszych okazów i przy każdym zakupie wymagamy deklaracji o zakupie wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Nie przyczyniamy się do łamania prawa.

Studenckie naklejki els na legitymacje tylko do celów kolekcjonerskich

Każdy, kto chce zamówić na naszej stronie hologram kolekcjonerski ELS musi być świadomy, iż nasze naklejki są dedykowane tylko i wyłącznie kolekcjonerom. Nie zgadzamy się na ich nielegalne wykorzystywanie. Zgodnie z art. 270 Kodeksu Karnego takie czynności są karalne: „ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.” Dlatego złożenie zamówienia na naszej stronie jest jednoznaczne z oświadczeniem, iż zamówiony hologram kolekcjonerski ELS znajdzie się w kolekcjonerskim klaserze, a nie na np. na fałszywym dokumencie. Nie przyczyniamy się do łamania prawa, a swojej ofercie gwarantując tylko oryginalne okazy oczekujemy wzajemnej uczciwości. Oferujemy okazy tylko dla prawdziwych kolekcjonerów i pasjonatów oraz prawdziwych miłośników filatelistyki takich jak my! Nie szukaj na Allegro czy Ogłaszamy24, u nas znajdziesz oryginalne hologramy najwyższej jakości.

Jesteś filatelistą? Rozpocznij przygodę z nowymi okazami w swojej kolekcji! Zacznij zbierać naklejki kolekcjonerskie ELS! Profesjonalni kolekcjonerzy filateliści poprzez zbieranie naklejek z nowych edycji – z nowymi datami nie tylko uzupełniają swoje kolekcje wartościowymi okazami ale też poszerzają swoje horyzonty. Kolekcjonowaniem zająć się mogą też absolwenci.

Zbieranie naklejki kolekcjonerskich na legitymacje jest zgodne z prawem

Naklejki kolekcjonerskie ELS oferowane na naszej stronie są oryginalnymi znaczkami, takimi samymi, jakie otrzymują studenci wyższych uczelni. Jednak my kierujemy swoją ofertę do wszystkich kolekcjonerów, którzy pragną powiększyć swoją kolekcję znaczków. Motywacje zamawiającego hologramy ELS mogą być różne – może to być chęć przypomnienia sobie studenckich czasów lub chęć zaimponowania innym kolekcjonerom. Jeśli tylko te motywacje są legalne, chętnie wesprzemy każdego kolekcjoner. Od każdego wymagamy deklaracji, że zakup hologramów na naszej stronie jest realizowany tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich, które nie są sprzeczne z prawem. Naklejki kolekcjonerskie na legitymacje, które oferujemy to najwyższej jakości oryginalne okazy. Na naszej stronie można dostać najnowsze egzemplarze hologramów ELS, jednak trzeba się pospieszyć, ponieważ każda edycja jest limitowana.

Jesteś filatelistą? Rozpocznij przygodę z nowymi okazami w swojej kolekcji! Zacznij zbierać naklejki kolekcjonerskie ELS! Profesjonalni kolekcjonerzy filateliści poprzez zbieranie naklejek z nowych edycji – z nowymi datami nie tylko uzupełniają swoje kolekcje wartościowymi okazami ale też poszerzają swoje horyzonty. Kolekcjonowaniem zająć się mogą też absolwenci. Ukończyłeś szkołę wyższą? Chcesz powspominać dawne, studenckie czasy? Już dziś zakup najnowszy hologram kolekcjonerski ELS z laserowo nacinaną datą na 2019 rok!

Kolekcjonerskie naklejki els czyli pamiątka z lat studenckich

Wielu obecnych pasjonatów naklejek kolekcjonerskich zaczęło rozwijać swoje hobby podczas okresu studiów. Warszawa, Chorzów, Zielona Góra czy Wrocław, niezależnie od miasta, w jakim się studiowało, zbieranie naklejek els jest bardzo popularne wśród studentów. Niektórzy jednak w tamtym okresie nie dali się porwać magii znaczków els i decydują się na zakup swojego pierwszego hologramu kolekcjonerskiego właśnie wtedy, gdy opuszczają mury uczelni. Dzieje się tak dlatego, że kończąc studia, oddając legitymację studencką els czy legitymację doktorancką chcieliby posiadać pamiątkę z tego okresu.

Hologram els w wersji kolekcjonerskiej nadaje się do tego idealnie. Jest mały, nie zajmuje dużo miejsca i kojarzy się bardzo mocno ze studiami. Każdy student bowiem będzie pamiętał kolejki, w jakich stał po nowa naklejka kolekcjonerska na  legitymację pod dziekanatem. Hologram els na legitymacji dawał także wiele zniżek, z których wszyscy studenci z przyjemnością korzystali. Niezależnie czy kończysz Uniwersytet Warszawski, czy Politechnikę Gdańską warto zastanowić się, czy hologram kolekcjonerski els nie byłby świetną pamiątką lat studiów.

Naklejki kolekcjonerskie a ulgi studenckie

Czy naklejki kolekcjonerskie i naklejki els które używane są na uczelniach są takie same? To pytanie zadaje sobie wielu absolwentów i kolekcjonerów naklejek. Obydwie naklejki sa identyczne. Ale warto wiedzieć że naklejki kolekcjonerskie nie uprawniają do posługiwania się zniżkami studenckimi. Oferowane przez nas hologramy ELS są identyczne z tymi produkowanymi m.in. przez firmy współpracujące z krajowymi uczelniami wyższymi oraz instytucjami naukowymi (posiadające odpowiednie certyfikacje jakościowe). Dokładamy wszelkiej staranności by oferować Państwu tylko i wyłącznie hologramy els najwyższej klasy. Uważaj na liczne podrabiane hologramy niewiadomego pochodzenia w atrakcyjnie niskich cenach! Nie daj się oszukać – kupuj tylko u sprawdzonych dostawców. Zakup u nas to gwarancja satysfakcji i zadowolenia. W przeciwnym razie zwracamy pieniądze. Każda naklejka kolekcjonerska na legitymację studencką to nie tylko wspaniały okaz w klaserze kolekcjonera, lecz także jedyna w swoim rodzaju pamiątka po studenckich czasach. Dzięki nam już dziś możesz zacząć zbierać hologramy ELS. Pytaj zawsze o najnowszą kolekcję!

Zamów teraz

Naklejka kolekcjonerska

31-03-20

Nowe naklejki kolekcjonerskie na legitymacje z datą 31-03-20 już dostępne w ofercie. Naklejki els dotyczą semestru zimowego 2019 / 2020. Wszystkie hologramy spełniają wszystkie wymagania MEN.

Każda naklejka kolekcjonerska posiada unikalny numer seryjny.

Zobacz więcej

Zamów teraz

Co to są hologramy kolekcjonerskie

Hologramy kolekcjonerskie posiadają już spore grono osób które traktują zbieranie ich jako hobby. Ale czym tak naprawdę są kolekcjonerskie hologramy els i czym się różnią od naklejek els z uczelni wyższych? Hologramy studenckie ELS służą do...

czytaj dalej

Celem niniejszego serwisu internetowego jest gromadzenie i publikowanie informacji o naklejkach na legitymacje. Strona powstała w celach edukacyjnych, wszelkie zgromadzone informacje, nie są informacją handlową, za jej pośrednictwem, nie można dokonać zakupu . Strona internetowa publikuje tylko informacje zaczerpnięte ze źródeł internetowych. Serwis internetowy nie wspiera łamania prawa a informuje o konsekwencjach użytkowania hologramów niezgodnie z prawem. Użytkowanie naklejek i legitymacji studenckich niezgodnie z prawem w celach fałszowania dokumentów jest zabronione. Wykorzystywanie naklejek els jako oryginalnych dokumentów i posługiwanie się nimi jest niezgodne z prawem.